Ny aya Academy

Referencje

Oliver zaczął naukę Abacusa w czerwcu 2011r., miał wtedy 5 lat. Oliver jest bardzo aktywnym i żywym dzieckiem. Miał kłopoty z koncentracją. Dzięki Abacusowi nauczył się wyciszać i obecnie potrafi szybko skupić się na danym zadaniu. Patrząc na Olivera myślę, że Abacus pomaga również w zrozumieniu nauki matematycznej. Kontynuując naukę nie będzie musiał korzystać co chwila z kalkulatorka, a nawet szybciej będzie w stanie policzyć w pamięci.
Sama bym się tego chętnie nauczyła:-)

Kornelia Ligaszewska-Leśniak (RODZIC)

Program Abacus pomógł mojemu dyslektycznemu synowi wyraźnie poprawić umiejętności matematyczne i logiczne w wyjątkowej i orzeźwiającej atmosferze.

(RODZIC)

Mój syn (10) uczęszcza na zajęcia Abacusa już do roku. Ma dysleksję i miał dużo problemów z matematyką i logiką na standardowych lekcjach w szkole. Zauważyłam, że Abacus naprawdę mu pomaga robić postępy w tych dziedzinach. Uczy koncentracji, wizualizacji, matematyki mentalnej. A wszystko w relaksującej atmosferze z muzyką w tle i dużą ilością wody do picia. To kultura nauki, w która naprawdę wierzę, mimo że jest inna od standardów, do których przywykliśmy. Bardzo chcę, aby mój syn kontynuował naukę Abacusa i przechodził na kolejne poziomy i poleciłabym to każdemu dziecku, niezależnie od umiejętności czy zdolności.

Karolina Kaim (RODZIC)

Akademia Ny Aya jest niewątpliwie miejscem, gdzie młode umysły inspiruje się do nauki w ciekawy i zajmujący sposób. Po poznaniu członków zarządu i zapoznaniu się z pracą włożoną w stworzenie programu nauczania i materiałów do nauki, ogromnie wierzę, iż jest to akademia, której częścią powinno być każde dziecko w godzinach pozalekcyjnych.

Meher Mirpuri

Bardzo chętnie wysłuchamy Twojej opinii!