Ny aya Academy

Początkujący inżynierowie

Początkujący inżynierowie - używając modelu kosmosu i portu lotniczego

Program "Początkujący inżynierowie" jest wprowadzającym Programem Naukowym przeznaczonym dla dzieci w wieku 5 lat. Dzieci są wprowadzane w świat portów lotniczych i ich funkcji oraz różnych rodzajów pojazdów latających, takich jak helikoptery, samoloty transportowe i samoloty pasażerskie. Wprowadzane w tym programie są również stacje kosmiczne, satelity i ich funkcje. Dziecko na końcu programu rozumie pojęcie kosmosu i użyteczność różnych pojazdów latających i satelitów.

Budding EngineersKorzyści

Program pomaga rozwijać logikę, zaszczepiać kreatywność i, jako ćwiczenie zorientowane na współpracę w grupie, wpajać pracę zespołową. Dziecko będzie miało poczucie spełnienia pod koniec każdego projektu. Nauka poprzez zaangażowanie jest najefektywniejszym sposobem wprowadzenia zasad naukowych do młodego umysłu. Oprócz budowania modelu, dziecko poprzez tę podróż rozumie zasadę naukową, która napędza jej funkcję i odzwierciedla się w odniesieniu do codziennego życia.

Czas trwania programu

20 zajęć - 1 godz. raz w tygodniu

Jak kurs jest prowadzony

Nasze zajęcia poprzedza 15min. Gimnastyki Umysłu. Uczniowie pracują w spokojnej atmosferze wzbogaconej muzyką. Następnie budują różne modele określone w projektach i jednocześnie odnoszą mechanizmy i pojęcia do zawartych w materiałach kursu, skrupulatnie określonych przez Akademię Ny aya. Uczenie się wartości; prognozy, obserwacje i odkrycia; i zajęcia oparte na zadaniach są tylko kilkoma z wielu zajęć, które rozpalają umysły dzieci. Zawieramy "Pokaż i powiedz", aby zachęcać dzieci do aktywnego uczestnictwa w każdym projekcie, który otworzy ich umysły na myślenie i odnoszenie ich projektów do rzeczywistego świata, dając im poczucie spełnienia się. Zachęca się rodziny do pracy z dziećmi w innowacyjnym projekcie pod koniec każdego poziomu, stosując pojęcia, których się nauczono.

Certyfikacja

Uczniowie otrzymują od Akademii Ny aya certyfikaty ukończenia zajęć.