Ny aya Academy

O nas

Ny Aya AcademyKomal Sanam Bojwani założyła szkołę Ny aya w 2011 w celu zaproponowania programów pozaszkolnych dla dzieci w Warszawie w szkołach i Akademii. Szkoła oferuje zajęcia w ramach współpracy z Canadian School of Warsaw poprzez zajęcia ABACUS i Gimnastyki Umysłu.

Ny aya reprezentuje starożytną hinduistyczną szkołę filozofii w logice i zgodnie ze swoją nazwą akademia promuje i łączy ze sobą eklektyczną mieszankę programów, które promują logiczne rozumowanie, matematykę, umiejętności inżynierskie i pracę zespołową.

Nasza filozofia

Proces nauki jest wrodzony; nauczanie jest tylko procesem, który usuwa przeszkody na jego drodze” - Sanam Bojwani

Ciekawość jest u dzieci instynktowna, jako że nie są one powstrzymywane żadnymi barierami i dogmatami. Dzieci są naturalnie ciekawe świata i naszym celem jest wniesienie owej ciekawości do klasy, gdzie możemy przemienić ich ciekawskie usposobienie połączone z ich energią w całościowe doświadczanie nauki i odkrywania.

Nasze podejście

Radość z nauki jest kluczem do sukcesu” – Sanam Bojwani

Nasze podejście ma na celu motywowanie dziecka do nauki zamiast uczenia go. Strach przed porażką, reprymendą i krytyką są największymi zagrożeniami dla ciekawości dziecka. Dążymy do stworzenia atmosfery, która stymuluje nowatorskiego ducha dziecka poprzez stałe zachęcanie i pozytywne wspieranie dziecka. Każdy program jest zbudowany tak, że stymuluje dziecko małymi krokami. Zajęcia poprzedzane są Gimnastyką Umysłu, która pobudza umysł; podczas gdy muzyka w tle uspokaja nerwy w czasie zajęć, a pomiędzy zajęciami wprowadzane są łamigłówki, aby umysł orzeźwić. Każdy program kończy się systemem nagród, który wpaja poczucie osiągnięcia czegoś i dumy.

Newsletter

Dołącz do naszego newslettera, aby nie ominęły Cię żadne ciekawe wydarzenia.

Skontaktuj się z nami

Prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek pytań.

  • Kom: +48 501400382
  • Tel: +48 22 4088113

Dołącz do nas

Jesteśmy on-line. Znajdź nas na Facebooku i Twitterze!

Referencje

"Mój syn (10) uczęszcza na zajęcia Abacusa już do roku. Ma dysleksję i miał dużo problemów z matematyką i logiką na standardowych lekcjach w szkole."


Czytaj więcej