Ny aya Academy

Ludzie

Komal Sanam Bojwani

Komal Sanam Bojwani

Jako prawdziwy przedsiębiorca, Komal Sanam Bojwani była zaangażowana w wiele inicjatyw edukacyjnych w Warszawie przez ponad 6 lat, jako uznana pedagog i innowatorka programów. Powstanie Ny aya było oparte na głęboko zakorzenionej potrzebie pani Bojwani, aby zaoferować dzieciom w Warszawie uzupełnienie do nauki szkolnej poprzez innowacyjne programy, które stymulują młode umysły. “Wzmocnienie umysłu jest największym darem, jaki możemy dać naszym dzieciom” – to motywacja pani Bojwani we wszystkich inicjatywach, jakie podejmowała.

“Radość z nauki jest kluczem do sukcesu” podsumowuje podejście Sanam, jako że wnosi ona innowację do procesu nauki, który inspiruje dzieci do uczenia się, a nie zmusza do ich nauczania. Sanam robiła specjalizację z zarządzania i spraw korporacyjnych.

Mrs. Lakshmi Vankatesan

Lakshmi Venkatesan

Lakshmi Venkatesan, która robiła studia podyplomowe z nauk przyrodniczych, ma ponadsześcioletnie doświadczenie w różnych aspektach dotyczących studentów. Była aktywnie zaangażowana w nauczanie studentów w ich programach pozakampusowych, gdy była zrzeszona w Birla Institute of Technical Studies (BITS), Pilani, Indie. Wielokrotnie jako wolontariuszka brała udział w programach promujących zajęcia międzykierunkowe, rozwijające umiejętności analityczne i logiczne u dzieci w szkołach.

Ma tytuł magistra nauk przyrodniczych i kolejny tytuł z nauki o kardiologii, ma również doświadczenie jako asystent na kursie asystentów lekarzy ogólnych. Pani Venkatesan jest analitykiem kontroli jakości (mikrobiologia). Była bardzo ważną częścią tworzenia struktury kursu i materiałów do programu ABACUS w Ny aya.

Meher Mirpuri

Deepa Meher Mirpuri

Dynamiczna osobowość o szerokim doświadczeniu ponad 11 lat w dziedzinach takich jak bankowość, edukacja, wydawnictwo i projektowanie mody. Wybitna postać Meher Mirpuri wniosła bardzo dużo do zespołu Ny aya.

Po zrobieniu specjalizacji w projektowaniu mody oraz studiów podyplomowych z bankowości, kariera Meher rozciągała się od bankowości do edukacji, zanim jej instynkt przedsiębiorcy poniósł ją do stworzenia własnej linii ubrań dla kobiet.

Meher była bardzo ważnym elementem przy tworzeniu strategii akademii, a jej profesjonalne podejście i orientacja w świecie finansów były nieocenione przy zakładaniu i prowadzeniu akademii.

Newsletter

Dołącz do naszego newslettera, aby nie ominęły Cię żadne ciekawe wydarzenia.

Skontaktuj się z nami

Prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek pytań.

  • Kom: +48 501400382
  • Tel: +48 22 4088113

Dołącz do nas

Jesteśmy on-line. Znajdź nas na Facebooku i Twitterze!

Referencje

"Mój syn (10) uczęszcza na zajęcia Abacusa już do roku. Ma dysleksję i miał dużo problemów z matematyką i logiką na standardowych lekcjach w szkole."


Czytaj więcej